Okamžik, kdy z našich životů odejdou naši blízcí a milovaní, je pro každého z nás těžký a náročný. My ale víme, že neodešli tak docela. Zůstávají v našich srdcích a vzpomínkách.

 

I když už tu s námi nejsou, dali bychom někdy rádi najevo, co k nim stále cítíme. A je mnoho způsobů, jak to můžeme udělat. Jen si v klidu sedneme, třeba na místo, kde jsme sedávali spolu, a vzpomínáme na milé a úsměvné chvíle, které jsme strávili společně. Nebo si vytáhneme ze skříňky album a prohlížíme fotografie, abychom si ty okamžiky lépe vybavili. A někdy, zvlášť ve chvíli, kdy se blíží období narozenin nebo výročí úmrtí našeho milovaného, máme zapotřebí být mu ještě blíž. A tak naše kroky zamíří k místu jeho posledního odpočinku – k jeho hrobu, urně nebo na loučku rozptylu.

 

Ne všichni jsme ale natolik fit, abychom to opravdu mohli udělat. Nebo nám to někdy neumožňuje naše náročné povolání nebo péče o další členy rodiny. Anebo nás osud zavál tak daleko od rodné hroudy, že pravidelná starost o hrob našich blízkých přesahuje naše současné možnosti.  A přesto bychom byli rádi, aby naši blízcí měli v každý okamžik našich vzpomínek místo svého odpočinku malebné a důstojné a věděli, s jakou láskou na ně vzpomínáme. Přáli bychom si, aby jejich hroby byly jako zahrádky, ve kterých se promítne jejich těžký i krásný život a naše vzpomínky a láska k nim.

 

A abychom vám pomohli tato přání splnit, přicházíme s projektem, ve kterém respektujeme představy vaše i vašich blízkých.

 

Společnost Gabriel´s garden s.r.o. zjišťuje prostřednictvím dotazníků nebo při osobních jednáních přání a potřeby rodiny, oblíbené barvy, květiny nebo jiné charakteristické znaky, které jsou poté promítnuty do projektu hrobu tak, aby napověděly více o osobnosti zesnulého.

 

Hroby jako zahrádky

Renovace hrobu

Zde lze poptat renovaci hrobu, hrobky nebo hrobového místa. Renovací je míněna úprava těla hrobu. Na základě vaší poptávky prohlédneme místo osobně nebo dle zaslaných fotografií a po krátké konsultaci vám zašleme návrh realizace s finančním rozpočtem. Při návrhu respektujeme umístění místa, požadavky na náročnost údržby (rostliny, mramorová drť, kámen, kombinovaná řešení) a osobnost zesnulých. Spolupracujeme s kameníky.

 

Údržba hrobu

Tyto služby lze objednat jednotlivě nebo jsou zahrnuty v pravidelné službě :

- očištění hrobu

- vypletí záhonu a zalití rostlin 

- osazení sezónními rostlinami 

- doručení příp.položení objednané kytice či dekorace ve svátky a výročí na hrob, do kolumbária nebo na loučku rozptylu

 

Při pravidelné údržbě navíc:

- upozorňujeme klienta na potřebu výměny rostlin a dekorací

- dle přání zasíláme fotodokumentaci prací bezplatně e-mailem příp.poštou 

 

Smuteční kytice, věnce, dekorace

Pro svátky a výročí pro vás máme připravenu nabídku vázaných kytic z čerstvých řezaných květin, věnců, misek či truhlíků osázených hrnkovými květinami nebo sezónních dekorací s vypichovanými rostlinami i z materiálů odolávajících nepřízni počasí.

Vybrat si můžete pod záložkou Floristika nebo nás kontaktujte a my pro vás vytvoříme dekoraci na míru.

Please reload