Léto kolem nás


Jsem moc zvědavá, co nám chystají roční období. Poslední roky mám dojem, že se zkracuje jaro a podzim a znamenají pouze krátké bezvýznamné předěly mezi létem a zimou.

O to víc se snažím užívat si každé změny v přírodě. A tak koncem zimy vytahuju čemeřici očima ze sněhu, na jaře hledám zelené šošolky cibulovin, kochám se vůní šeříku a elegancí kaštanových svícnů a na podzim se nechávám unášet dokonale sladěnou paletou zemitých odstínů, která v čase mění svou intenzitu.

Léto je ale pro mně nepřebernou směsicí barev a vůní. Moje zahrada vypadá jako správná kovářova kobyla. Nedělá mi problém klientům navrhnout zahrádku dle přání a ladit ji stylově k typu domu. Ale já bych ty kytky chtěla všechny! Na to ovšem nemám dost velkou zahradu. A kdybych měla nedělala bych nic jiného, než se o ni starala nebo bych si na to musela najmout další lidi, a to už by mě zase netěšilo .... Takže buduju pomalu a postupně. Snažím se ladit barvy a vůně. Ale až půjdu na procházku, neodolám a donesu si kytici, jakou mám nejraději.

Kytici lučních nebo polních květů, které září a voní sluncem, větrem a svobodou!


Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Zatím žádné štítky
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square